Kłodzka Pracownia OptycznaKłodzka Pracownia Optyczna
Wyszukiwarka

Soczewki Transitions®

Soczewki Transitions® są najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem, skierowanym do bardzo wymagających klientów. W udoskonalonej formie soczewki Transitions® szybciej reagują na zmiany warunków oświetlenia oraz zapewniają większą ochronę wzroku przed rażącym światłem zarówno w umiarkowanych jak i wysokich temperaturach.

Podstawową ich zaletą jest szybkość procesu fotochromowego w trakcie przyciemniania jak i rozjaśniania. W trakcie ekspozycji na słońce pod wpływem promieniowania UV ciemnieją w ciągu zaledwie 30 sekund a po powrocie do pomieszczenia rozjaśniają się w ciągu zaledwie kilku minut.

Soczewki w stanie całkowitego rozjaśnienia są niemal tak przezroczyste jak soczewki bezbarwne a zaciemnione stają się jak soczewki przeciwsłoneczne. Soczewki Transitions® gwarantują pełną ochronę przed rażącym światłem w każdej temperaturze użytkowania. Mogą być stosowane jako soczewki przeciwsłoneczne zarówno w gorące dni lata, jak i w mroźne zimowe dni.

Ważną zaletą soczewek Transitions® jest ich stabilne i jednolite na całej powierzchni zabarwienie, niezależnie od grubości soczewki - szczególnie ważne przy używaniu soczewek o dużych mocach lub różnych mocach w parze.

Soczewki Transitions® blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UV-A i UV-B zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione, zapewniając ochronę UV 400.

Dostępne w różnych konstrukcjach:

 • jednoogniskowych
 • dwuogniskowych
 • progresywnych

oraz w różnych współczynnikach załamania światła zapewniając szeroki wachlarz kombinacji.

 • Kłodzka Pracownia Optyczna

  ul. Waleriana Łukasińskiego 13
  57-300 Kłodzko

  Zapraszamy pn-pt od 10:00 do 17:00
  sob od 10:00 do 13:00

 • Podziel się
 • Odwiedziny

  Dzisiaj 42 | Wszystkie 197906

Script logo
Na górę