Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jesteśmy z Wami od 1987
Wyszukiwarka

Soczewki Transitions®

Soczewki Transitions® są najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem, skierowanym do bardzo wymagających klientów. W udoskonalonej formie soczewki Transitions® szybciej reagują na zmiany warunków oświetlenia oraz zapewniają większą ochronę wzroku przed rażącym światłem zarówno w umiarkowanych jak i wysokich temperaturach.

Podstawową ich zaletą jest szybkość procesu fotochromowego w trakcie przyciemniania jak i rozjaśniania. W trakcie ekspozycji na słońce pod wpływem promieniowania UV ciemnieją w ciągu zaledwie 30 sekund a po powrocie do pomieszczenia rozjaśniają się w ciągu zaledwie kilku minut.

Soczewki w stanie całkowitego rozjaśnienia są niemal tak przezroczyste jak soczewki bezbarwne a zaciemnione stają się jak soczewki przeciwsłoneczne. Soczewki Transitions® gwarantują pełną ochronę przed rażącym światłem w każdej temperaturze użytkowania. Mogą być stosowane jako soczewki przeciwsłoneczne zarówno w gorące dni lata, jak i w mroźne zimowe dni.

Ważną zaletą soczewek Transitions® jest ich stabilne i jednolite na całej powierzchni zabarwienie, niezależnie od grubości soczewki - szczególnie ważne przy używaniu soczewek o dużych mocach lub różnych mocach w parze.

Soczewki Transitions® blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UV-A i UV-B zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione, zapewniając ochronę UV 400.

Dostępne w różnych konstrukcjach:

  • jednoogniskowych
  • dwuogniskowych
  • progresywnych

oraz w różnych współczynnikach załamania światła zapewniając szeroki wachlarz kombinacji.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com | Ustawienia cookies
facebook
Na górę