Jesteśmy z Wami od 1987
Wyszukiwarka

NOWOŚĆ Ultraflex motion

Soczewki kontaktowe Ultraflex motion pomagają przeciwdziałać odczuciu zmęczenia i suchości oczu związanym z użytkowaniem urządzeń cyfrowych.

Patrzenie na ekrany urządzeń cyfrowych może być męczące dla Twoich oczu. Korzystanie z urządzeń cyfrowych takich jak smartfony, tablety i komputery to niezbędna część życia, jednak ma ona wpływ na Twoje oczy. Przerzucanie wzroku z ekranu urządzenia cyfrowego na dalsze odległości i z powrotem może przeciążyć oczy. To z kolei może prowadzić do syndromu cyfrowego zmęczenia wzroku.(1)

Cyfrowe zmęczenie wzroku to dyskomfort odczuwany po dwóch lub więcej godzinach patrzenia w monitor urządzenia cyfrowego. Zmęczenie, suchość i ból oczu to typowe objawy.(1)

Ultraflex motion Soczewki kontaktowe stworzone dla osób żyjących w cyfrowym świecie.

Ultraflex motion to przełom w technologii soczewek kontaktowych. Unikalny system optyczny oraz materiał soczewki zostały stworzone specjalnie dla osób żyjących w cyfrowym świecie. Obie te innowacje łączą się, aby pomóc przeciwdziałać zmęczeniu i suchości oczu, które mogą być spowodowane cyfrowym zmęczeniem wzroku.

Ulepszony system optyczny pomagający przeciwdziałać zmęczeniu oczu spowodowanemu patrzeniem w monitory urządzeń cyfrowych. Pomaga widzieć wyraźnie i przerzucać wzrok z monitorów urządzeń cyfrowych na odległości dalekie bez wysiłku. Nowa technologia przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się, na przykład podczas patrzenia w monitory urządzeń cyfrowych.

Zapytaj w salonie o szczegóły

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com
Na górę